Şişli’nin En Büyük Kitap Kafe’si Kitap Koala Teşvikiye’de Açıldı!

Şişli’nin En Büyük Kitap Kafe’si Kitap Koala Teşvikiye’de Açıldı!

1346
0
PAYLAŞ

Hepinizin bildiği gibi daha fazla hayvan tedavisi gerçekleştirebilmek ve kaynakları artırabilmek için yola çıkan kitapkoala.com artık Şişli’nin en büyük Kitap Kafe İşletmesini yönetiyor. Kitap Kafe’de 30.000’in üzerinde kitap çeşidi ile bu alanda en zengin kitabevi olmayı hedefliyor.

Kültür alanının en önemli bölümlerinden biri olan kitap sektörünün yanında içerisinde oturum ve çalışma alanı, toplantı alanı ve etkinlik alanları olan Kitap Kafe sizin ziyaretinizi bekliyor.  14 Şubat Dünya Öykü gününde Saat 18.00’de resmi açılışını yapacak olan Koala Kitap Kafe, açılıştan önce yaptığı etkinlikler ve indirimlerle şimdiden gönlümüzü kazandı.

Kitabevi alışverişlerinizde 4 kitap alan herkese istediği bir kitabı hediye eden Kitap Koala İstanbul’da olamadığı için kitabevini kullanamayacak olanlara da kısa bir süre için “Kitap Koala Kafe” kodunu kullanarak tüm indirimlere ek olarak % 5 indirimden daha faydalanma imkânı sunuyor. 

12 Ocak 2020‘deki ilk etkinlik hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz. Kitaptan Dramaya: Mırname

PAYLAŞ
Önceki makaleBeyin Tüketir
Sonraki makaleHayatı Kucaklamak