Kitapkoala.com “Tamamla Bizi Ey Aşk”a Konuk Oluyor

Kitapkoala.com “Tamamla Bizi Ey Aşk”a Konuk Oluyor

485
0
PAYLAŞ

Hababam Sınıfı’nın Bebe Ruhi’si ve Maskeli Beşler’in ünlü oyuncusu Melih Ekener’in yeni kitabı “Başka Dünyanın Nimetleri” ilk defa kitapkoala.com tarafından “Tamamla Bizi Ey Aşk” adlı gösterinin ardından satışa sunulacak.

Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde 14 Aralık Cuma günü saat 20:30’da başlayacak gösterinin bitiminde Melih Ekener tüm kitaplarını kitapkoala.com için imzalayacaktır.

Melih Ekener, Hababam Sınıfı’ndaki Bebe Ruhi karakteriyle hepimizin gönlüne taht kurmuş Türk tiyatro oyuncusu. Genç yıllarında eline kalemi almış, Çarşaf mizah dergisi başta olmak üzere birçok mizah dergisinde yazılar yazmış. Televizyon için çekilen birçok programın yazarlığını yapmış. Sabah Gazetesi’ne bir çocuk oyunu yazmış.

Şimdi ise uzun yıllar boyunca biriktirdiklerini, öykülerini, tecrübelerini ve inandıklarını, bu kitapla bizlere felsefi ve akıcı bir dille aktarıyor.

Çizimlerini ünlü karikatürist Mesut Ekener’in yaptığı bu kitabı dönüp tekrar tekrar okuyacaksınız.

“Mevsimi gelen zeytin ağacının meyveleri aralarında konuşuyorlarmış. En iri olan böbürlenerek, “Bu ağacın en iyisi benim. Var mı aranızda benim kadar dolgun, hoş görünümlü ve ağacı görkemli gösteren başka zeytin tanesi?” demiş. Derken zeytinci tüm zeytinleri toplamış ve ağaç yeni zeytinler oluşturmak üzere çalışmaya başlamış.”

Kitapkoala.com tüm karını sokak hayvanlarının tedavisini finanse etmek için kullanan bir kitap satış platformudur.