Doğum Günü Testi

Doğum Günü Testi

485
0
PAYLAŞ

Doğum gününüz senede tek bir gün ve her şeyin olduğundan biraz daha iyi olması gerektiğine inandığınız bir gündür. İyi dilekler, tebrikler, hediyeler ve kartlar hatta belki de iki kişilik romantik bir yemek.

Evet, diyelim ki bugün doğum gününüz ve hiç tahmin etmediğiniz birinden kart aldınız. Kim yollamış bu kartı?

Ayrıca ailenizden ve arkadaşlarınızdan hediyeler aldınız. Bu hediyelerin arasındaki en büyük paket kimden gelmiş?

Testi cevaplarken hayatınızda olan kişilerden seçim yapın lütfen.

Verdiğiniz cevaplar hayatınızdaki  insanlar hakkındaki belki farkında bile olmadığınız gerçek hislerinizdir.

Hiç beklemediğiniz halde size kart gönderen kişi size daha fazla şefkat ya da daha fazla ilgi göstermesini istediğiniz kişidir. Kısacası kartı gönderen kişi sizin uzaktan hayranlık duyduğunuz biridir. Az tanıdığınız birisi mi, yaklaşmaktan çekindiğiniz birisi mi, yoksa uzun zamandır haber alamadığınız bir arkadaşınız mı? Belki de bu mesafeyi aşmak için ilk adımı sizin atmanızın zamanı gelmiştir.

Size yollanan en büyük paketi, size yollayan kişiye duyduğunuz sevginin ölçüsü ile bağdaştırabilirsiniz. Yüzeyde böyle görünse bile psikolojik açıdan bakıldığında size en büyük paketi yollayan kişinin size olan duygularını görmezden geliyorsunuz. Bunun anlamı ona saygı duymadığınız değil, size olan duygularına güvendiğinizdir. Bu güveni aşırıya kaçırmamaya dikkat edin. Size güven gibi gelen şey başkalarına bencillik gibi gelebilir.

 

Kaynak Kokoloji