Burçlara göre hıdrellez dilekleri

Burçlara göre hıdrellez dilekleri

713
0
PAYLAŞ

KOÇ BURCU :
Yaşamımla inançlarım arasındaki ilişkiyi biliyorum ve dengeliyorum. Dikkatli ve özenli yaşıyorum.

BOĞA BURCU:
Beni güçsüz bırakan sınırlandıran bütün inançlarımı, bire bir değiştiriyorum. Yerine beni geliştiren, büyüten inanç ve düşünceleri koyuyorum.

İKİZLER BURCU :
Bolluk ve bereket içindeyim bütün ihtiyaçlarımı rahatça karşılayacak kaynaklara sahibim ve bunu kullanıyorum.
YENGEÇ BURCU :
Çalışarak, emek vererek, paylaşarak, yaşadıkça bolluk bana akar sahip olduğum zenginliği paylaşırken verdiğin çoğalarak geri geleceğini bilirim.

ASLAN BURCU:
Nefes aldığım her ana şükrediyorum, yaşamımın her anı önemli; yaşamımdaki herkes değerli, ben onlardan onlarda benden sürekli yeni şeyler öğrenir sürekli bir birimizi geliştiririz.

BAŞAK BURCU :
Bir elim bana sunulan bolluğu almak için yukardaysa diğer elim muhtaç olanlara vermek için aşağıdadır. Böylece ben paylaşarak ruhsal ve yaşamsal zenginliğimi geliştirerek artırırım…

TERAZİ BURCU:
Her ne yapıyorsam en iyisini ,en güzelini severek ve inancımla ruhumla yaparım. Emek verdiğim her şey bana zenginlik katar.

AKREP BURCU :
Bağışlıyorum ve bırakıyorum, Anlıyor ve biliyorum, kendi hayatımın yaratıcısıyım. Seçerek planlayarak yaşamımı güzelleştiriyorum. Benim hayat amacıma en uygun kişileri sevgiyle anlayışla özgürlük içinde yaşamıma kattım. onlarla gelişiyor ve bilgileniyorum..

YAY BURCU :
Her an her deneyim, bu planı açığa çıkarıyor, zafiyetimi güce acıyı sevince, yenilgiyi yengiye dönüştürmek için her şey benim hayrıma işliyor…

OĞLAK BURCU :
Sadece kendim olmayı seçiyorum, mükemmel olmak yerine kendim olmayı, gerçek mükemmelliğin bu olduğunu biliyorum. Her bir deneyimim bana yeni şeyler öğretir ve büyüyerek gelişirim.

KOVA BURCU :
Hayatımın akışına uyum sağlayıp onunla birlikte ilerlerken hep yenilendiğimi ve olgunlaştığımı bilirim…

BALIK BURCU :
Haklarıma ve yaşamımın sorumluluğuna sahip çıkıyorum, beni zorlayan kişi ve olaylara kararlı bir şekilde hayır diyorum…