Koçluk Konferansı Başlıyor!

Koçluk Konferansı Başlıyor!

376
0
PAYLAŞ

International Coach Federation Türkiye’nin her yıl düzenlediği Koçluk Konferansı bu yıl 8-9 Kasım 2017 tarihlerinde Radisson Blue Hotel’de gerçekleştirilecek.

Konferansın temasını ICF Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bugay şu sözleriyle açıkladı: “Ötekileştirmenin dünya üzerinde gittikçe arttığı son yıllarda, sizlerin desteği sayesinde, görev verdiğiniz yönetim kurulu olarak, birleştirici ve dahil edici anlayışımızla, isteklerinizi bir potada birleştirmeyi misyon edindik ve bu yılın konferans temasını ‘Hayatın Renkleri’ olarak belirledik.”

Koçluk Konferansının düzenlenme amaçlarından bazıları ise şöyle: Koçluğun iş ve özel hayatımızdaki yeri ve öneminin farklı bakış açıları ile irdelenmesi.

Türkiye ve dünyadaki mevcut yeni koçluk yaklaşımlarının paylaşılması.

Koçluğun bireyler üzerindeki katkısı yanında organizasyonlardaki etkisinin paylaşılması.

Konusunda uzman koç lider ve İK profesyonellerinin tecrübe ve en iyi örnek sunumları ile zenginleşmek olarak sıralayabiliriz.

Koçluğa merak duyan ve bu alandaki fırsatlar ve gelişmeler ile ilgilenen liderler, yöneticiler, insan kaynakları profesyonelleri, koçlar, iletişimciler, kültür-sanat insanları, sporcular, eğitimciler, iş adamları, girişimciler ve akademisyenler tarafından ilgi gören konferansın bu yıl Platin Sponsoru Sola Unitas Academy. Yıllardır platin sponsor olarak yer alan Sola Unitas’ın konferansa büyük desteği devam ediyor. Ayrıca Akademi’nin kurucusu Umut Kısa‘da ilk defa bir atölye çalışmasında yer alacak. 

Konferansın ilk günü “Atölye Çalışmalarına” yer verilmiş ve davetli konuşmacılar da hayli ilgi çekici. Bunlardan bazıları: “Özündeki Renklerinle Parla”  Andy Wright

“Yapay Zeka Çağında Duygusal Zeka Liderliği ve Çalışan Bağlılığı” Deiric McCann

“Tasavvuf Nedir Nasıl Yaşanır?” Cemal Nur Sargut

“Y Kuşağı Bakış Açısı İle İş Dünyası” Elis Yılmaz

Daha Fazla Bilgi İçin: http://www.koclukkonferansi.com